,
.

<<  Firma Profili  >>

ŞAFAK NAKLİYAT; Evden eve nakliyat ve taşıma  alanında faaliyet göstermektedir.

Bizim için en önemli iş müşteri memnuniyeti olup çalışmalarımızı bu yönde sürdürmekteyiz. Alanında öncü kuruluş olan firmamız, Sektöre hep ilkleri yerleştirmiş bir firmadır.

Evden-eve taşıma sektöründe deneyime sahip yöneticileri, uzman personeli, işin gerektirdiği ekipmanları ile Sosuz Evden Eve eşyalarınızın size ifade ettiği değerin bilincinde olarak, beklentilerinizi de aşacak hizmetin garantisidir. 

Evden eve Nakliyat hizmetinin sigortalı olarak verilmesi Firmamızın temel görevlerindendir. Taşınan müşterilerimizin eşyalarının taşıma sırasında görebileceği hasarların minimuma indirilmesi ve bu hasarların karşılanması Firmamızın verdiği nakliyat hizmetinin kalitesini maksimuma çıkarmasında önemli rol oynamaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin taşıma hizmetini alacağınız nakliyat firması ile sözleşme imzaladıktan sonra kesinlikle kontrol edilmesi gereken nakliyat sigorta poliçesinin düzenlenip düzenlenmediği olmalıdır.

Taşımacılık sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Hem iş gücü hem de beyin gücü isteyen bir iştir. Oldukça yorucu bir çalışma alanı olduğu şüphesiz ki tartışılmaz. İnsanların sürekli olarak oradan oraya taşınma istekleri nakliyat firmaların varlığını her geçen gün biraz daha güçlendirmiştir. Bu durumda taşınma sırasında eşyalarımızı taşıtmak için tercih ettiğimiz nakliyat firmalarını özenli ve titiz bir şekilde seçmekte fayda vardır.

Firmamız; Bu konuda çeşitli hizmetleri en kaliteli biçimde sunmaya devam etmektedir. İnsanların emanet edip yardım aldığı eşyaları gerektiği biçimde özenli bir şekilde taşımak ilçe genelindeki firmalar için oldukça önemlidir. Emanetinize kendi emanetimiz politikası ile yaklaşmaktadırlar.

Teslim alınan eşyayı, teslim edene dek kendi malı gibi koruyan firmamız, nakliye işinin ciddi bir iş olduğunu bilir ve sorumluluklarını sonuna kadar yerine getirmektedir. Sağlıklı bir nakliyat için, nakliye esnasında asansör kullanımına özen gösteren firmamız, yeterli ekipmanı ve araç filosuyla faaliyetine devam etmektedir.

ŞAFAK
Evden Eve Nakliyat Taşımacılık